top of page
KAPORTA & BOYA TESTİ

          Bir otomobil satın alırken veya otomobil takası yaparken dikkat edilen en önemli detaylardan biri de satın alınan aracın boya ve kaporta durumudur. Boya ve kaportada işlem olup olmadığı aracın alım satımını zorlaştırır. Bu yüzden boya ve kaporta testi yaptırmak çok önemlidir. Biz de firma olarak sizler için boya ve kaporta testi yapıyoruz. Aracınızın boya durumu ve kaporta durumunu detaylı incelemeden sonra sizlerle paylaşıyoruz. Oldukça titiz çalışan firmamız, boya ve kaporta hizmetiyle kesinlikle memnun kalacağınız bir firmadır.

icon.png
BB_Ultrasonic_Elcometer_Messgeraete_31_1

          Bu alandaki en iyi firmalardan biri olarak uzman ekip arkadaşlarımızla profesyonel bir hizmet sunduğumuzu bilmenizi isteriz. Yaptıracağınız boya ve kaporta testi ile aracınızda boya olup olmadığı, kaporta durumu, podye durumu, şasi durumu, direklerde ve marşpiyerde kontrol, değişen parça durumu gibi bilgileri öğrenebilirsiniz. Bu kontrol testinde boya ve kaporta durumu ile ilgili çok ince detaylara ulaşabilirsiniz. Uzman ekibimiz güvencesi ile siz de araçlarınızı bize teslim edebilirsiniz. İşinde en iyisi olan firmamız çalışmalarına aralıksız olarak devam etmekte ve sizlere daha iyi hizmet vermek için son teknolojik sistemlerle çalışmaktadır.

icon.png
Boya ve Kaporta Testinde Ne Yapılır?
  • Aracın ön ve arka panel kontrolleri yapılır.

  • Aracın şasi kontrolü yapılır.

  • Çamurluk, arka bagaj, kapılar ve tavan kontrolü yapılır.

  • Boyaların orijinal olup olmadığına ve boya işlemi gören kısımlarına bakılır ve raporlanır.

  • Podye saçı kontrolü, havuz saçı ve direk kontrolü yapılır.

  • Tampon travers kontrolleri yapılır.

           Verdiğimiz bu hizmetler neticesinde siz de araçlarınızın boya ve kaporta bilgileri hakkında detaylı raporlara ulaşabilirsiniz. Profesyonel bir ekiple çalışmalarını yürüten firmamız sizlerin daha iyi bir hizmet alabilmesi için teknolojik sistemleri de barındırmaktadır. Siz de işinin ehli olan bir firma arıyorsanız kesinlikle bizi tercih edebilirsiniz. Verdiğimiz bu geniş hizmetler sayesinde bütün imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz. Memnun kalacağınız bir hizmet için bizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Detaylı boya kaporta testi başta olmak üzere birçok kontrol testi ile sizlere hizmet veren firmamız çalışmalarına devam etmektedir.​

icon.png
Örnek Çalışmalarımız
bottom of page